طراحی وب سایت شورای شهر ارومیه

طراحی وب سایت های کاندیدا های محترم شورای شهر ارومیه توسط گروه طراحی دیزاین مای سایت انجام میگیرد ، این وب سایت ها بر اساس آخرین متد برنامه نویسی با پشتیبانی کامل شرکت و بدون نیاز دانش و اطلاعات کاندیدا های محترم انجام میگیرد ، در این پروسه طراحی وب سایت تصاویر با کیفیت بالا از کاندیدا گرفته شده و پس از تغییرات کامل روی وب سایت درج میشود.

وب سایت های کاندیدای شهر ارومیه به صورت ۲۴  ساعت توسط گروه طراحی دیزاین مای سایت پشتیبانی شده و تمامی متون و تصاویر و هر نوع اخبار که باید در وب سایت درج شوند توسط این شرکت اضافه خواهند شد ، در صورت نیاز و درخواست شما ، آموزش کامل ویدئویی ۱۰۰ درصد از مراحل درج : اخبار ، تصاویر ، عکس ، ویدئو ، منو و … در قالب یک فایل ویدئویی به صورت اختصاصی برای مشتریان عزیز ساخته خواهد شد.

در مورخه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تعداد ۴ عدد از کاندیدا های شهر ارومیه با شرکت دیزاین مای سایت با عقد قرار داد ، وب سایت های خود را به این شرکت سپرده اند که این افراد عبارتند از : مهندس یعقوب کریمی ، سید موسوی ، سجاد خضرلو ، مهندس محمد زبردست

آدرس های تکمیل شده yaagubakrami.ir 

دیگر وب سایت ها در حال طراحی می باشند که پس از طراحی و اتمام در بخش نمونه کار ها درج خواهد شد ( در صورت رضایت مشتری ).

تمامی وب سایت ها دارای پشتیبانی مادام العمر رایگان توسط شرکت می باشند و در صورت هر گونه مشکل به صورت رایگان توسط شرکت پشتیبانی خواهد شد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دیزاین مای سایت

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

نظرتان را بگویید