رفتن به محتوای اصلی

سفارش گوگل ادوردز | نمایندگی Google AdWords | تبلیغات گوگل

توسط مهر ۱۲, ۱۴۰۲مقالات دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
طراحی سایت در چالدران Website design in Chaldaran و سئو سایت

 خدمات گوگل اد وردز ( Google AdWords )

یکی از خدمات دیزاین مای سایت ، خدمات گوگل ادوردز ، تبلیغات در گوگل Google AdWords است. یعنی سایت به صورت حامی مالی یا Sponsored در صفحه اول گوگل قرار میگیرد. این تبلیغات همانند اعتبار گوشی موبایل می باشد که هر چقدر اعتبار خریداری شده بیشتر باشد ، مدت زمان بیشتری در صفحه اول گوگل خواهیم بود.

حال به صورت تخصصی به موضوع خدمات گوگل ادوردز می پردازیم.

گوگل ادوردز یا Google Ads چیست؟

در گوگل هر کلمه ای که جستجو کنید، صفحاتی و وب سایت هایی را به شما نمایش میدهد، این وب سایت ها به وسیله SEO و بهینه سازی حرفه ای به صفحه اول گوگل آمده اند. حال فکر کنید که برای SEO مدت زمان بسیار زیاد و انرژی بسیار زیادی لازم است تا یک وب سایت در صفحه اول گوگل قرار گیرد. سیستم گوگل ادز یک سیستم تبلیغاتی است که با اخذ هزینه ای، وب سایت شما را به صفحه اول گوگل آورده و پس از اتمام اعتبار ( شارژ پنل شما ) وب سایت شما به جایگاه قبلی خودش بر میگردد.

آیا گوگل ادز مناسب کسب و کار من است؟

اگر کسب و کار شما در فضای مجازی رقیب داشته باشد صد در صد و به صورت تضمینی تبلیغات گوگل برای شما موثر خواهد بود. این کار باعث افزایش چشمگیر بازدید وب سایت شما و افزایش تماس مجموعه شما خواهد شد که همین افزایش ترافیک به صورت گسترده باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

هزینه تبلیغات در گوگل یا خدمات گوگل ادوردز چقدر است؟

به صورت کلی هزینه تبلیغات در گوگل برای هر شغل و هر کلمه متفاوت است و تا زمانی که کمپین ( سیستم تبلیغات برای وب سایت شما ) در حال اجرا نباشد امکان اینکه برای هر کلمه چه مقدار از اعتبار شما کسر میشود و به عبارتی دیگر چه مقدار برای هر کلیک پرداخت میکنید مشخص نیست. اما شرکت دیزاین مای سایت با توجه به سابقه طولانی در مدیریت تبلیغات گوگل، به صورت تجربی میتواند مشخص کند که برای هر کلمه چند TL (لیر ترکیه ) از اعتبار شما کسر میشود. چرا لیر ترکیه؟ به صورت تجربی استفاده از این واحد پولی، برای شما مناسب و مقرون به صرفه تر است. این شرکت میتواند اکانت دلاری و یا درهم امارات نیز برای شما بسازد و در اختیار شما قرار دهد. ولی پیشنهاد دیزاین مای سایت و این مجموعه، واحد پولی لیر ترکیه پیشنهاد میشود.

تبلیغات با مجموعه دیزاین مای سایت و دریافت 2500 لیر رایگان

سفارشات گوگل ادوردز تا پایان اسفند ماه 1402 ، شامل 3000 لیر خواهد بود

طبق مصوبه جدید شرکت ، تمامی افراد حقیقی و حقوقی که تبلیغات خود را به مجموعه ما می سپارند با مصرف 2500 لیر از تبلیغات ، میتوانند 2500 لیر ( معادل حدوداً 7.5 میلیون تومان در تاریخ 1402/1/20 ) به صورت رایگان تحت عنوان پروموشن دریافت کنند. تقریباً تمامی شرکت های تبلیغات گوگل، این هزینه را به صورت جداگانه به کاربر اعمال میکنند و هزینه جداگانه ای دریافت میکنند ولی شرکت ما، هزینه ای بابت پروموشن گوگل دریافت نمیکند.

این پروموشن شامل تمامی افرادی است که تابحال از گوگل بابت وب سایت پروموشن دریافت نکرده اند و برای اولین بار از Google Ads این مجموعه استفاده میکنند. تقریباً بیش از 95 درصد افرادی که از مجموعه ما مدیریت اکانت تبلیغات گوگل دریافت کرده اند شامل این پروموشن شده اند.

حداقل شارژ پنل اد گوگل چقدر است؟

حداقل هزینه ای که میتوان برای ساخت اکانت و تبلیغات خدمات گوگل ادوردز درنظر گرفت 2 میلیون تومان است البته بسته به پکیج هایی که ما برای کاربران ساخته ایم ، هر چقدر مقدار شارژ پنل افزایش یابد ، در صد کامرزد شارژ پنل نیز کاهش می یابد. به طور مثال با افزایش 2 میلیون تومان پنل، 7.5 درصد هزینه کارمزد دریافت میشود و با افزایش 5 میلیون تومان، حدود 5 درصد..

نمونه تبلیغات های گوگل ادوروز شرکت دیزاین مای سایت ( صفر تا صد تبلیغات و کمپین توسط مجموعه مدیریت میشود)  :

نام وب سایت کلمات کلیدی
نهال انگور ، خرید نهال ، خرید نهال گردو ، خرید نهال بادام و … salemnahal.com
خرید سرور ، خرید هاست urmiaserver.com
سئو و بهینه سازی سایت seomysite.ir
خرید دوربین مداربسته ajcctv.co
خرید کربن فعال spttrade.com
خرید نهال سرو، نهال بادام دیرگل ، خرید نهال انبوه avanahal.com
خرید ادوات کشاورزی ، خرید سم ، فروش سم hiagro.com
خرید جواهر آنلاین، جواهر ساز takjewellary.ir
خرید عسل ، فروش عسل طبیعی shafaghhoney.com
سوپرمارکت آنلاین shokmarket.com

مدیریت تمامی تبلیغات در گوگل (Google AdWords)، ساخت کمپین ، اکانت و بهینه سازی صد در صد تبلیغات گوگل از خدمات گوگل ادوردز مجموعه ما در دیزاین مای سایت می باشد.

تبلیغات در گوگل یا خدمات گوگل ادوردز Google AdWords

تبلیغات در گوگل یا خدمات گوگل ادوردز Google AdWords

4.8/5 - (239 امتیاز)
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

۴ نظر

پاسخ دهید

تماس با شرکت