طراحی وب سایت شرکت تولیدی

طبق نمونه کار ها ، شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت قوی ترین و تنها شرکت در کشور می باشد که بیش از ۱۴۰ وب سایت برای شرکت های تولیدی (کارخانجات ) را طراحی کرده است ، طراحی وب سایت های نظیر کارخانه سیمان ارومیه ، کارخانه های قدرتمندی نظیر اسپوتا ، آلپ ، اوستا صنعت ، ساموماشین ، کارخانه کوره دوار ، دماتاسیس ، کارتن پلاست و … را با سئو و بهینه سازی فوق العاده بالا طراحی نموده است . تمامی وب سایت های طراحی این شرکت دارای پشتیبانی مادام العمر رایگان می باشد که در صورت بروز هر نوع مشکل برای وب سایت شرکت به صورت رایگان مورد را حل خواهد کرد.

طراحی وب سایت های شرکت های تولیدی به سه صورت تقسیم میشود :

وب سایت های شرکتی : این نوع وب سایت فقط خدمات خود اعم از دستگاه ها ، خدمات ، کار های انجام گرفته ( نمونه کار ها ) و … ( به غیر از بخش فروش آنلاین ) تمامی بخش ها را دارد و یکی از پر سفارش ترین وب سایت های این شرکت می باشد . تمامی برگه ها را به صورت پیش فرض داراست ( شامل تماس با ما ، برگه های اصلی ، درباره ما ، گالری تصاویر ، اخبار و مقالات ، سوالات متداول و … ) . مقدار حجم برگه های استفاده شده برای این وب سایت نامحدود است . بخش نمایندگی یا درخواست نمایندگی نیز در وب سایت قابل راه اندازی است.

وب سایت های فروشگاهی : وب سایت های فروشگاهی همانند یک وب سایت فروشگاهی نظیر دیجی کالا با گرافیک کاملاً اختصاصی می باشند به همراه اپلیکیشن اندروید حرفه ای با قابلیت درج در Google Play و بازار ، که برای شرکت های مناسب است که علاوه بر معرفی خدمات ، محصولات خود را نیز به صورت آنلاین به فروش میگذارد.

وب سایت فروشگاهی / شرکتی : این نوع وب سایت شامل تمامی توضیحات بند ۱ و ۲ می باشد که برای تمامی وب سایت های پیشرفته و حرفه ای ساخته میشود و در حالتی طراحی و راه اندازی میشود که شرکت تولیدی یا کارخانه علاوه بر عمده فروشی از طریق نمایندگان خود ، تمایل به خرده فروشی در وب سایت نیز داشته باشد .

  • تمامی اطلاعات اضافی در وب سایت براحتی قابل انجام است
  • به درخواست مشتریان افزودن زبان های دلخواه امکان پذیر است
  • درگاه بانکی از بانک های معتبر ایران نظیر ملت ، پارسیان ، سامان و … امکان پذیر است ( دیگر بانک ها در زمینه خدمات درگاه بانکی ضعیف هستند)
  • مجوز های لازم ، نظیر اینماد ، ساماندهی و … توسط  شرکت برای وب سایت ها اخذ خواهد شد
  • با کلیک روی هر یک از لینک های مورد نظر در نوشته ، میتوانید اطلاعات بسیار جامعی در باره طراحی وب سایت خود به دست بیاورید.
  • در صورت نیاز به مشاوره رایگان ، با شماره های شرکت تماس حاصل نمائید.
دیزاین مای سایت

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

نظرتان را بگویید