رفتن به محتوای اصلی

اخذ درگاه بانک پارسیان برای وب سایت

توسط خرداد ۱۶, ۱۴۰۲مقالات دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
اخذ درگاه بانکی پارسیان برای وب سایت

شرکت دیزاین مای سایت با نام و برند تجاری صبا ارتباط ، برای کاربرانی که متقاضی اخذ درگاه بانک پارسیان هستند تمامی کار های اداری و فنی وب سایت را انجام میدهد تا وب سایت شما از درگاه بانک پارسیان درگاه پرداخت الکترونیکی بصورت مستقیم اخذ نماید .

مراحل اخذ درگاه بانک برای وب سایت

برای اخذ درگاه بانک برای وب سایت خود، شما باید به مراحل زیر عمل کنید:

انتخاب بانک

ابتدا باید یک بانک را برای اخذ درگاه پرداخت انتخاب کنید. برخی از بانک‌های معروف در ایران مانند بانک ملت، بانک صادرات، بانک پاسارگاد، بانک تجارت و … این امکان را برای کسب و کارها فراهم می‌کنند.

 بررسی الزامات بانک

با تماس یا مراجعه به بانک انتخابی خود، باید الزامات و شرایط مورد نیاز برای اخذ درگاه پرداخت را مطالعه کنید. بانک معمولاً اسناد و مدارکی را درخواست می‌کند مانند مشخصات کسب و کار، کارت ملی صاحب کسب و کار، تعهدنامه، تصاویر کارت ملی و کارت بانکی و …

 انتخاب نوع درگاه

بانک‌ها معمولاً چندین نوع درگاه پرداخت را ارائه می‌دهند، از جمله درگاه مستقیم، درگاه اینترنتی، درگاه موبایلی و درگاه کارت به کارت. شما باید نوع درگاهی را که برای وب سایت خود نیاز دارید انتخاب کنید.

 انتخاب شرکت پذیرنده

برای اتصال درگاه پرداخت باید با یک شرکت پذیرنده همکاری کنید. شرکت‌های پذیرنده نقش واسطه بین وب سایت شما و بانک را بر عهده می‌گیرند و اطلاعات پرداخت را از کاربران دریافت کرده و به بانک منتقل می‌کنند. برخی از شرکت‌های پذیرنده معروف در ایران عبارتند از زرین پال، پارسیان پی، بانک ملت و …

 اتصال به API درگاه پرداخت

پس از انتخاب شرکت پذیرنده، باید با آنها تماس بگیرید و فرآیند اتصال به درگاه پرداخت را آغاز کنید. شرکت پذیرنده به شما دستورالعمل‌های لازم را ارائه خواهد کرد و شما باید به طور صحیح کدها و API های مورد نیاز را در وب سایت خود پیاده سازی کنید.

تست و بررسی

پس از اتصال درگاه پرداخت، باید آن را در محیط زنده واقعی و تست کنید. در این مرحله باید تراکنش‌هایی را انجام داده و مطمئن شوید که درگاه پرداخت به درستی کار می‌کند و تراکنش‌ها به درستی پردازش می‌شوند.

اخذ درگاه بانک پارسیان برای وب سایت

بانک پارسیان از معدود بانک های های قدرتمند ایران در زمینه درگاه پرداخت اینترنتی می باشد که تقریباً میشود تمامی وب سایت های شامل شرایط درگاه را به آن متصل نمود ، حال اینکه وب سایت شما باید چه خدماتی داشته باشد تا مشمول درگاه بانک پارسیان شود توسط شرکت دیزاین مای سایت حل شده و در کمترین زمان ممکن (سه روز ) مرچنت کد درگاه دریافت میشود .

  • تمامی مراحل اداری و فنی وب سایت برای اخذ درگاه بانکی توسط شرکت انجام خواهد گرفت
  • هم درگاه حقوقی و هم درگاه حقیقی توسط شرکت قابل اخذ می باشد
  • قبل از درگاه بانکی حتماً باید ای نماد داشته باشید

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد درگاه بانکی ، با ما در ارتباط باشید .

5/5 - (89 امتیاز)
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

پاسخ دهید

تماس با شرکت