رفتن به محتوای اصلی

طراحی وب سایت در مهاباد

توسط جولای 10, 2018اخبار شرکت دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست

طراحی وب سایت های حرفه ای و فوق حرفه ای در شهرستان زیبای مهاباد ، نگین آذربایجان توسط گروه طراحی وب سایت دیزاین مای سایت انجام میگیرد ، طراحی فوق حرفه ای و قدرتمند وب سایت ، نرم افزار اندروید ، نرم افزار آیفون ( iOS ) با بهترین کیفیت و پشتیبانی عالی انجام میگیرد.  وب سایت های طراحی شده توسط این گروه طراحی سایت با سئو و بهینه سازی بالا ( آوردن وب سایت شما به صفحات اول گوگل ) انجام میگیرد ، تمامی وب سایت ها بصورت حضوری در شهرستان مهاباد تحویل داده میشوند و دارای پشتیبانی مادام العمر رایگان از طرف شرکت طراحی سایت دیزاین مای سایت انجام میگیرند که بعد از 5 سال با هزینه ناچیز این پشتیبانی قابل تمدید می باشد.

شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت با داشتن تیمی قدرتمند در زمینه ترجمه متون کردی ، میتوانند وب سایت های شما را به زبان کردی و یا هر زبان دیگری ترجمه کنند شما کافیست فقط اطلاعات مورد نظر در وب سایت و خدماتی که قرار است وب سایت شما ارائه بدهد را در اختیار شرکت قرار دهید ، بعد از آن این شرکت بهترین وبسایت مورد نظر را برای شما طراحی خواهد کرد.

طراحی حرفه ای وب سایت در شهرستان مهاباد از سال 1386 توسط شرکت راه اندازی گردید ، با طراحی بیش از ده ها وب سایت در شهر مهاباد ، این شرکت به قطب طراحی وب سایت در آن منطقه مبدل گشته است ، تمامی پروسه طراحی وب سایت اعم از انتخاب گرافیک ، سه بعدی سازی سایت شما ، ریسپانسیو و مراحل راه اندازی وب سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و وب سایت شما متناسب با شکلی طراحی خواهد شد که شما تمایل به آن داشتید.

مراحل طراحی وب سایت در شهر های نزدیک آذربایجان غربی ، نظیر شهرستان زیبای مهاباد به شرح زیر می باشد

  1. تماس با شرکت و توضیحات اولیه راجب وب سایت
  2. توافق در هزینه های کلی وب سایت
  3. واریز مبلغی به عنوان بیعانه
  4. اعزام طراح حرفه ای از ارومیه به شهرستان مهاباد برای ثبت قرار داد رسمی
  5. طراحی و تکمیل نهایی وب سایت
  6. اطلاع رسانی و نمایش نهایی وب سایت
  7. آنلاین سازی وب سایت شما در
  8. طراحی نرم افزار اندروید ( در صورت نیاز و عقد در قرار داد )
  9. اعمال کلمات کلیدی در گوگل و سئوی وب سایت شما
  10. اعزام طراح حرفه ای وب سایت برای تحویل نهایی وب سایت

توجه داشته باشید که نرم افزار های اندروید طراحی شده توسط این شرکت ، در گوگل پلی ، بازار ، قابل انتشار می باشند. ضمناً این شرکت در شهر مهاباد دارای نماینده می باشد که در صورت نیاز میتوانید پس از هماهنگی با شرکت ، مراجعه حضوری داشته باشید.

برای درخواست طراحی وب سایت ، مشاوره رایگان در مورد برنامه نویسی و طراحی وب سایت روی لینک زیر کلیک کنید و یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

1/5 - (1 امتیاز)
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

2 نظر

پاسخ دهید

تماس با شرکت