رفتن به محتوای اصلی

طراحی سایت در جلفا

توسط آذر ۸, ۱۴۰۱اخبار شرکت دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
طراحی وب سایت در جلفا

 طراحی سایت در جلفا (Website design in Julfa)

شرکت بزرگ دیزاین مای سایت با شناسایی بازار هدف این بار تجربه خود را در زمینه طراحی وب سایت در شهر زیبای جلفا و سئو در جلفا گسترش داد. کارفرمای وب‌سایت در گوگل با یک جستجوی‌ساده و مشاهده دیزاین مای سایت در صفحه‌اول اقدام‌به سپردن طراحی سایت خود به این شرکت نموده‌است. خوشبختانه کارفرما در اندک‌مدت از نتیجه‌انتخاب‌خود به خاطر طراحی وب سایت بسیار حرفه ای با سئوی بی نهایت حرفه ای به عینه مشاهده کرد.

نگاهی اجمالی به شهرستان توریستی جلفا

شهر زیبای جلفا (Jolfa) با سابقه تاریخی بسیار گسترده و زیبایی های طبیعی و تاریخی خود هم اکنون به یک قطب گردشگری پر‌مخاطب تبدیل‌شده‌است . توسعه این شهرستان به ترتیب بخش‌های بازرگانی، خدمات و صنعت است. بنابراین نیاز به جذب گردشگر به این شهر زیبا بشدت حس می شود. پر‌واضح است اکنون با گسترش دنیای‌فناوری‌اطلاعات طراحی وب سایت حرفه ای برای معرفی جاذبه‌های توریستی و بازرگانی جلفا بسیار تاثیرگذار می‌باشد .

طراحی وب سایت در جلفا

طراحی‌سایت و سئو در جلفا

اگر به بخش نمونه کار وب سایت ما مراجعه نمایید خواهید دید که این ادعا بار ها و بار ها به همه مشتریان ثابت شده است. این نمونه کار های فقط یک هزارم نمونه های شرکت دیزاین مای سایت می باشد.

قیمت گذاری طراحی‌سایت و سئو در جلفا

اما چیزی که می خواهید بیشتر از همه بدانید این است تعرفه هزینه طراحی وب سایت توسط دیزاین ما سایت می باشد. البته‌که ما اکیدا توصیه‌میکنیم ، به‌جای این‌که تمرکز‌خود را روی قیمت وب سایت بگذارید به‌این‌فکر کنید که چگونه این‌سایت به کسب‌و‌کار شما کمک‌خواهد‌کرد. شرکت دیزاین مای سایت از همان ابتدا بر خلاف شرکت های دیگر هم گام و همراه با کارفرمای سایت می باشد. این شرکت  با دریافت درصد ناچیزی از هزینه اصلی طراحی‌سایت از مشتری به عنوان بیعانه کار خود را شروع می کند . لازم به ذکر است که قیمت طراحی وب سایت توسط این شرکت همیشه معقول و به صرفه و باور نکردنی برای مشتری بوده و هست به طوری که به یکی از شرکت های نام آشنای طراحی سایت ارزان مبدل گشته ایم.

سئو و بهینه سازی قدرتمند

اما یکی دیگر از خصوصیات اصلی شگفت آور شرکت دیزاین مای سایت سئو و بهینه سازی وب سایت بعد از گذشت حداقل یک ماه از انلاین شدن سایت می باشد. به طوری که مشتری با ارسال کلمات کلیدی مهم بخش حرفه ای سئو و بهینه سازی دیزاین مای سایت عرض به مدت کمتر از یک ماه سایت خود را در صفحه اول نتیجه جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد.

پشتیبانی مشتریان و مراجعه کنندگان به شرکت

همه مشتریان طراحی وب سایت بدون استثنا به صورت رایگان در پورتال اصلی بخش مشتریان دیزاین مای سایت عضو می شوند و در شبانه روز با ارسال تیکت و تعیین میزان ضرورت سوال بعد از ارسال تیکت خود طی 24 ساعت توسط تیم حرفه ای بخش فنی و پشتیبانی سایت به جواب خود خواهند رسید

برای سفارش دهندگان طراحی وب سایت ، یک هاست قدرتمند یک ساله از هولدینگ ارومیه سرور به صورت رایگان در نظر گرفته خواهد شد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید

۲ نظر

پاسخ دهید

تماس با شرکت