رفتن به محتوای اصلی

ضرورت طراحی اپلیکیشن موبایل

توسط بهمن ۳, ۱۴۰۱مقالات دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
ضرورت طراحی اپلیکشن موبایل

ضرورت طراحی اپلیکیشن موبایل برای وب سایت (The necessity of mobile application design)

اگر صاحب کسب و کار اینترنتی هستید بایستی از ضرورت طراحی اپلیکیشن موبایل The necessity of mobile application design آگاه باشید. با طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل اندروید و IOS درآمد خود را چندین‌برابر کنید. 6.8 میلیارد نفر در کره زمین زندگی می کنند. از این تعداد 5.1 میلیارد نفر از آنها تلفن همراه دارند. امروزه درصد رو به رشد استفاده از تلفن های هوشمند رو به افزایش است. طبق مطالعات‌اخیر مرکز تحقیقات پیو ، تعداد کاربران‌اینترنتی از طریق تلفن‌های‌هوشمند در 5 سال گذشته بیش از دو برابر شده است. همچنین تعداد کاربرانی که برنامه های تلفن همراه روی گوشی خود نصب می‌کنند نیز افزایش یافته است. در‌میان کسانی‌که از اینترنت یا ایمیل خود استفاده می‌کنند ، بیش از یک‌سوم آنها از طریق تلفن همراه آنلاین می‌شوند.

طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد

شناسایی نیازهای شما (یا مشتری) یکی از مهم‌ترین اقدامات در زمینه طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل اندروید و IOS است. تصور کنید کد مبتنی بر وب برای مرورگر دسک تاپ “همانطور که هست” در یک مرورگر تلفن همراه کار می‌کند. قطعاً تفاوت هایی وجود خواهد داشت. اگر از آنها آگاهی نداشته باشید ، قطعاً می توانند به حرفه شما آسیب وارد کنند. به عنوان مثال قابلیت پخش خودکار ویدئو برچسب <video> HTML5 در مرورگرهای تلفن همراه کار نمی کند. به همین ترتیب ، امروزه در اکثر مرورگرهای تلفن همراه از ویژگی های انتقال CSS و کدورت پشتیبانی نمی شوند (یا حداقل بطور مداوم پشتیبانی نمی شوند). همچنین با برخی از روشهای API وب در یک سیستم عامل تلفن همراه ، مانند API پخش موسیقی SoundCloud که به Adobe Flash نیاز دارد و در اکثر دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی شود ، مشکل خواهید داشت.

 

 

ضرورت طراحی اپلیکشن موبایل برای وب سایت

ضرورت طراحی اپلیکشن موبایل برای وب سایت

 

ارج نهادن به مشتریان خود با طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل اندروید و IOS

به وسیله اپلیکیشن موبایل می‌توانید امکانات ارزشمند گوناگونی را به مشتریانتان ارائه دهید. با این کار، کار را برای آنها آسان‌تر کنید. برای‌مثال، اگر طرح های وفاداری یا باشگاه‌مشتریان دارید، احتمالا اطلاعات‌مشتریان، سوابق‌خرید، امتیازات و تخفیفات آنها را روی کارت‌های‌مغناطیسی ذخیره می‌کنید. با کمک اپ موبایل، می‌توانید این کار را بصورت دیجیتالی انجام دهید. نتیجه آن راحتی بیشتر مشتریان، تعامل‌بیشتر با اپلیکیشن موبایل، و دانلود و ترویج آن خواهد بود. نهایتا باعث وفاداری و خرید مجدد مشتریان می‌شود.

افزایش فروش با کمک طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل اندروید و IOS

  •  اپلیکیشن موبایل کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و کار شما تبدیل می کند.
  • شما می‌توانید با طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدماتتان را برای کاربران به اشتراک بگذارید. بطوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس کاربران شما باشد.
  • داشتن وب سایت ها برای دارندگان کسب و کارها امری ضروری است. ولی هیچ چیز نمی توانند نیاز به موبایل اپلیکیشن را پر کنند.
  • از مزایای اپلیکیشن تجاری می‌توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد. همچنین ردگیری نتایج رفتار کاربر با اپلیکیشن را آسان می کند.
  • مهم ترین تاثیر طراحی اپلیکیشن موبایل این است که این محصول راه فروش را باز می کنند.
  • از مزایای داشتن موبایل اپلیکیشن نسبت‌به سایت می‌توان به عملکرد آفلاین اپلیکیشن‌ها، دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر و همچنین سرعت‌بالا اشاره‌کرد.
  • همچنین باید به این نکته اشاره داشته باشیم مطابق تحقیقات فناوری، زمانی که مردم روی موبایل صرف می کنند از تلوزیون به عنوان اصلی ترین رسانه تبلیغات پیشی گرفته است.
  • یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد، مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و آگاهی بیشتر از محصولات.
شرکت توسعه وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل دیزاین مای سایت
Rate this post
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید

پاسخ دهید

تماس با شرکت