رفتن به محتوای اصلی

طراحی حرفه ای وب سایت در شهر زیبای بوکان توسط گروه طراحی دیزاین مای سایت با گرافیک و سئو و بهینه سازی بالا انجام میگردد طراحی متفاوت ،‌ زیبا و کار آمد به سرور و هاست اختصاصی شرکت صبا ارتباط نوین ( دیزاین مای سایت ) صورت گرفته که این وب سرور ها از قدرتمند ترین سرور های موجود در کشور می باشد که توسط این شرکت تهیه شده و برای کاربران استفاده میشود ،‌لازم به ذکر می باشد که در صورت درخواست خود کاربر میتوان وب سایت شما را در هاست خودتان نیز آنلاین نمود  .

پشتیبانی وب سایت هایی که خارج از شهر ارومیه می باشند در صورت داشتن نمایندگی در شهر مذبور ، به صورت حضوری توسط همکار انجام میشود در غیر این صورت به یکی از روش های مجازی نظیر تماس تلفنی ،‌ایمیل ،‌تلگرام رسمی شرکت به آدرس designmysite@   و یا تلگرام مدیریت شرکت به آدرس dms-admin@  خواهد پذیرفت  ضمنا‌ً‌ پشتیبانی سئو و بهینه سازی وب سایت های شما در قالب ایمیل های ماهیانه و یا آدرس رسمی تلگرام شرکت انتشار داده خواهد شد بدین وسیله ،‌کلیه کاربران شرکت میتوانند با عضویت در کانال تلگرام این شرکت جدید ترین مقالات و آموزش های سئو و بهینه سازی را به صورت رایگان دریافت نمایند ،‌همچنین لازم به ذکر است که در صورت درخواست خود کاربر ،‌ما به صورت رایگان وب سایت شما را به آخرین بهینه سازی موتور های جستجوی محبوب ،‌نظیر گوگل ،‌ بینگ ،‌یاهو آپدیت نماییم.

این وب سایت ها به صورت حرفه ای همانند دیگر وب سایت های طراحی شده دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد و این قرار داد به صورت حضوری و یا غیر حضوری قابل ثبت می باشد ،وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت به صورت فول ریسپانسیو طراحی شده و قابلیت مشاهده در تمامی دستگاه های هوشمند را دارا می باشد به عبارتی دیگر برای تمامی رزولیشن های صفحات دسکتاپ‌، تبلت ،‌ و گوشی های هوشمند  ، نماینده این شرکت در شهر بوکان جناب آقای شوکتی می باشد که برای ارتباط با شرکت و تماس با ایشان میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

4.5/5 - (8 امتیاز)
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

۷ نظر

پاسخ دهید

تماس با شرکت