رفتن به محتوای اصلی

طراحی وب سایت املاک

توسط شهریور ۱۱, ۱۳۹۷شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۷اخبار

شرکت دیزاین مای سایت مجری بزرگترین شرکت طراحی وب سایت در غرب کشور ، طراحی بیش از 12 وب سایت املاک در ارومیه ، شیراز ، تبریز و اصفهان را در حال حاضر طراحی و اجرا نموده است ، وب سایت املاک باید تمامی نیاز هایی را که یک بنگاه معاملاتی دارد را داشته باشد ، از جمله سپردن ملک ، درخواست ملک و کاربر باید به راحتی بتواند تمامی نیاز های خود را در هر ساعت از شبانه روز بدون کوچکترین آموزشی کسب کند. این شرکت با بهره گیری از آخرین متد برنامه نویسی و فارغ التحیلان دکترا در زمینه برنامه نویسی ، با کیفیت ترین وب سایت املاک را تحویل کاربران دیزاین مای سایت خواهد داد .

استفاده از نقش گوگل و دسته بندی های حرفه ای نظیر ، اجارات ، فروش ، رهن ، دسته بندی بر اساس مناطق ، بر اساس نوع ملک همانند ساختمان ، مغازه ، باغ ، کارخانه ، زمین خالی و … ، دسته بندی بر اساس استان ، دسته بندی بر اساس شهر و …. به راحتی قابل اجراست.

طراحی ارزان وب سایت املاک

در نظر داشته باشید که تمامی دسته بندی ها به صورت نامحدود می باشند یعنی شما میتوانید از نوع ملک به صورت نامحدود دسته بندی داشته باشید. سیستم جدیدی نیز به تمامی وب سایت های املام اضافه کرده ایم تحت عنوان اخبار وب سایت که باعث میشوند کاربران زیادی به خود جذب بکنند ، این قسمت نیز دارای دسته بندی منحصر به فرد دیزاین مای سایت بوده که باعث میشود هر روز کاربران بسیار زیادی جذب خبر های شما شده و به این صورت بازدید وب سایت شما بالا میرود ، استفاده از این سیستم باعث میشود کاربران زیادی با وب سایت شما آشنا شده و از دیگر مزیت های املاک در وب سایت شما استفاده نمایند.

 

وب سایت های املاک ملک نام ، سات آل او ، املاک ارومیه ، املام یاشام تبریز ، اویم تبریز ، املاک شهر اصفهان و …. توسط شرکت دیزاین مای سایت طراحی و اجرا شده است ، این وب سایت ها همانند دیگر وب سایت ها پشتیبانی مادام العمر داشته و به صورت رایگان توسط شرکت دیزاین مای سایت با عقد قرار داد پشتیبانی میشوند ، پس از انجام کار و طراحی شده در صورت نزدیک بودن محل شما ، یک کارشناس به صورت رایگان به محل شما اعزام شده و وب سایت املاک را به صورت حرفه ای خدمتتان آموزش خواهد داد. در نظر داشته باشید که دامین و سرور این مجموعه به صورت رایگان برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد .

 

برای اطلاع رسانی از آدرس وب سایت های طراحی شده کافیست با مشاورین شرکت دیزاین مای سایت تماس حاصل نمایید

تماس با ما

طراحی ارزان وب سایت املاک

Rate this post
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

۴ نظر

پاسخ دهید

تماس با مدیریت