رفتن به محتوای اصلی

طراحی وب سایت مدرسه آنلاین

طراحی وب سایت تدریس آنلاین

امروزه با شروع ویروس کرونا (انشالله بزودی شاهد کشف درمان این ویروس باشیم ) سفارشات آموزش های مجازی ، به خصوص مدارس آنلاین ( آموزش آنلاین ) توسط کاربران به شدت رو به افزایش است ، لذا در این مطلب که به صورت اختصاصی توسط شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت آماده شده است در صدد پاره ای از توضیحات در باره راه اندازی وب سایت های آموزش آنلاین هستیم .

راه اندازی وب سایت های آموزش آنلاین به دو صورت است :

1-آموزش گروهی شبیه لایو اینستاگرام ( ویدئو کنفرانس )

در این نوع ، مدرس پشت سیستم بوده و با استفاده از یک وب کم ، تصویر لحظه ای خود را به سرور میفرستد و کاربرانی که به همان کانال استاد وصل هستند قادر به مشاهده مدرس خواهند بود ، این سیستم نیز به دو صورت است ، ویدئو کنفرانس یک طرفه ، که فقط دانشجویان قادر به رئویت استاد هستند و سیستم دوطرفه که در این صورت هم استاد و هم دانشجویان قادر به مشاهده یکدیگر می باشند ( قدرت سرور نیز در تعداد دانشجویان موثر است )

2-سیستم آموزشی بسته (بیشترین سفارش و پیشنهاد شرکت دیزاین مای سایت )

در این حالت تمامی اساتید وب سایت یک پروفایل کاربری برای خود خواهند داشت که هر استاد میتواند نامحدود فیلم از خود ضبط کرده و در وب سایت به فروش برساند ، این سیستم میتواند دسته بندی گسترده ای نیز داشته باشد ، نظیر کلاس اول ، دوم و الی آخر.

که هر دانشجو با فیلتر گذاری به صورت آسان میتواند کلاس مورد نظر خود را یافته و اقدام به مشاهده آنلاین کند. البته تمامی دانشجویان ابتدا باید شهریه هر مدرس ، پایه و یا درس مورد نظر را تهیه کنند سپس میتوانند فیلم آموزشی استاد را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنند. در این نوع سیستم قادر خواهید بود هر نوع فایل و هر نوع درسی را به فروش برسانید ( فایل تصویری ، صوتی ، pdf )

مثال

یک دانش آموز میتواند پایه پنجم ابتدایی را به هر مبلغی تهیه کند ، پس از تهیه قادر خواهد بود به تمامی درس های آن پایه دسترسی داشته باشد . اما گاهاً دآنش آموزی فقط نیاز به درس علوم تجربی پایه پنجم است ، که با هر مبلغی که مدیر وب سایت تعیین میکند قادر به تهیه و مشاهده وب سایت است . در این حالت سیستم آموزشی آنلاین ، نیاز به سرور قدرتمند نیست ( در حالت ویدئو کنفرانس حتماً باید یک سرور قدرتمند داشته باشید که هزینه ماهیانه آن حدود 500 هزار تومان است )

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت دیزاین مای سایت دارای گارانتی مادام العمر رایگان از طرف شرکت بوده و دارای موارد زیر می باشند :

  • اخذ تمامی مجوز های لازم ( ای نماد ، ساماندهی و … )
  • اخد پروانه کسب اینترنتی
  • درگاه های بانکی دلخواه برای شما ( حداقل از 2 بانک )
  • فول ریسپانسیو
  • نرم افزار اندروید ( apk ) قابل انتشار در  Google Play , بازار
  • نرم افزار iOS
  • دامنه com . ir ( در صورت درخواست کاربر ، دیگر پسوند ها نیز قابل استفاده است )
  • در نظر داشته باشید که تمامی امکانات یک وب سایت حرفه ای در وب سایت شما درج خواهد شد ، نظیر نظر سنجی ، آمار ، ثبت نام کاربر و اساتید ، بخش گالری تصاویر ، درباره ما ، تماس با ما ، درگاه بانکی آنلاین و تمامی امکانات به روز.
  • و بیش از ده ها مورد دیگر ….

برای اطلاعات بیشتر در مورد تدریس آنلاین ، سرور و نرم افزار های استفاده شده در این سیستم ، میتوانید با مدیریت شرکت تماس حاصل نمایید و یک مشاوره رایگان مهمان ما باشید 🙂 .

Rate this post
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

۲ نظر

پاسخ دهید

تماس با مدیریت