رفتن به محتوای اصلی

اخذ مجوز ساماندهی برای وب سایت

توسط بهمن ۲۹, ۱۳۹۹مقالات دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
اخذ مجوز ساماندهی

ساماندهی بستر سازی برای تولید انبوه محصولات فرهنگی دیجیتال و حمایت از توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال است یک مجوز که در کنار مجوز اینماد برای وب سایت ها اخذ میشود ، جدا از توضیحاتی که در وب سایت ساماندهی آورده شده است ، خدمات دیگری نیز در وب سایت ارائه میدهند نظیر :

    • اخذ مجوز برای وب سایت
    • اخذ مجوز برای شبکه های اجتماعی
    • نرم افزار های موبایلی
    • نرم افزار و محتواهای دیجیتالی بر حامل
    • مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتالی

مواردی که در ساماندهی برای وب مستران مخصوصاً برای کاربران خبری / مالتی مدیا بسیار حائز اهمیت است ، عدم فیلتر وب سایت در صورتی که مطلبی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت خودتان درج کنید ، قبل از اقدام قانونی و فیلتر شدن وب سایت شما ، ایمیل و گاهاً پیام کوتاهی از ساماندهی دریافت خواهید کرد که برای حذف مطلب مورد نظر اقدام کنید ، در واقع ساماندهی فرصتی برای جلوگیری ازبسته شدن وب سایت در کشورمان (فیلتر شدن ) انجام میدهد.

مجوز ساماندهی وب سایت

شرکت اخذ مجوز ساماندهی

شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت در طول مدت 24 ساعت این مجوز را برای وب سایت شما اخذ کرده و در وب سایت شما راه اندازی میکند. برای سفارش نصب ساماندهی در وب سایت خود میتوانید با شرکت تماس گرفته و یک مشاوره رایگان مهمان ما باشید. کافیست با شماره های شرکت تماس گرفته و یا بر روی لینک تماس با ما کلیک کنید

Rate this post
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

پاسخ دهید

تماس با شرکت