طراحی تیزر تبلیغاتی برای مشتریان طراحی وب سایت

شرکت سازنده تیزر های تبلیغاتی

طراحی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین فعالیت هایی می باشد که در عرصه تبلیغات در شبکه مجازی ، مثبت ( در جهت جذب مخاطب ) عمل میکند به دلیل اینکه در کمترین زمان ممکن میتوان حجم بسیار عالی از خدمات را به کاربر انتقال داد ، امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی در بورس سفارش های مالتی مدیا قرار دارد ، به همین دلیل شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت برای مشتریان عزیزی که فعالیت آنها را میتوان در قالب تیزر تبلیغاتی پیاده سازی کرد ، یک تیزر تبلیغاتی جهت افزایش هرچه بیشتر بازدید وب سایت و کسب و کار شما طراحی و اجرا خواهد نمود.

این تیزر ها به سه دسته تقسیم بندی میشوند

  • تیزر تبلیغاتی معرفی محصول یا شرکت ( استفاده از افکت های حرفه ای )
  • تیزر تبلیغاتی استوری ( استفاده از افکت های معمولی و حرفه ای )
  • تیزر تبلیغاتی اسلایدر ( افکت های معمولی )

در تیزر های تبلیغاتی این شرکت از دوربین های فوق حرفه ای نظیر canon d7 mark ii  و Nikon Z6 برای عکاسی و فیلم برداری , از دوربین های Panasonic x1000 برای فیلم برداری و در صورت نیاز از هلی شات phantom 4 pro برای فیلم برداری هوایی استفاده می شود.

تعدادی از نمونه تیزر های تبلیغاتی طراحی شده توسط هولدینگ دیزاین مای سایت را میتوانید در دیگر وب سایت این شرکت ، به آدرس اینترنتی Teasers.ir مشاهده نمایید

دیزاین مای سایت

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

نظرتان را بگویید