طراحی تیزر تبلیغاتی برای مشتریان طراحی وب سایت

شرکت سازنده تیزر های تبلیغاتی

طراحی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین فعالیت هایی می باشد که در عرصه تبلیغات در شبکه مجازی ، مثبت ( در جهت جذب مخاطب ) عمل میکند به دلیل اینکه در کمترین زمان ممکن میتوان حجم بسیار عالی از خدمات را به کاربر انتقال داد ، امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی در بورس سفارش های مالتی مدیا قرار دارد ، به همین دلیل شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت برای مشتریان عزیزی که فعالیت آنها را میتوان در قالب تیزر تبلیغاتی پیاده سازی کرد ، یک تیزر تبلیغاتی جهت افزایش هرچه بیشتر بازدید وب سایت و کسب و کار شما طراحی و اجرا خواهد نمود.

این تیزر ها به سه دسته تقسیم بندی میشوند

  • تیزر تبلیغاتی معرفی محصول یا شرکت ( استفاده از افکت های حرفه ای )
  • تیزر تبلیغاتی استوری ( استفاده از افکت های معمولی و حرفه ای )
  • تیزر تبلیغاتی اسلایدر ( افکت های معمولی )

در تیزر های تبلیغاتی این شرکت از دوربین های فوق حرفه ای نظیر canon d7 mark ii  و Nikon Z6 برای عکاسی و فیلم برداری , از دوربین های Panasonic x1000 برای فیلم برداری و در صورت نیاز از هلی شات phantom 4 pro برای فیلم برداری هوایی استفاده می شود.

تعدادی از نمونه تیزر های تبلیغاتی طراحی شده توسط هولدینگ دیزاین مای سایت را میتوانید در دیگر وب سایت این شرکت ، به آدرس اینترنتی Teasers.ir مشاهده نمایید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۲ رای)
دیزاین مای سایت

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

نظرتان را بگویید