رفتن به محتوای اصلی

انتخاب نام دامنه برای محصول  ، سرویس  و یا  شغل خود امروز به یکی از پرچالش ترین  مرحله در ایجاد هویت آنلاین شما تبدیل شده است.  در حالی که انتخاب یک نام عاقلانه برای کسب کار آنلاین مهم است ، ساختن یک نام خلاقانه که بتوانید ماهیت کسب و کار شما را نشات دهد می توانید سخت باشد .بسیاری از کسب و کارهای آنلاین با نام تجاری زیبا و خلاقانه خود هم اکنون جایگاه بسیار ویژه ای برای خود ایجاد کرده اند.

در این مقاله ما شما را با انواع سایت هایی که می تواند شما را در انیخاب نام تجاری موفق دامنه یاری کند، آشنا خواهیم کرد

خاطر نشان کردن این موضوع خالی از لطف نیست که نامی که برای دامنه خود انتخاب می کنید لازم است به یادماندنی , سرزنده و با روح و بتوانید اطلاعاتی را پیرامون کسب کار شما به مشتری انتقال دهد و از آنجایی که بیشتر دامنه های سطح بالا گرفته شده اند  در حال حاضر انتخاب نام دامنه مناسب کار راحتی نیست .

با کمک این ابزار ها شما قادر خواهید بود بهترین اسم را برای دامنه خود انتخاب کنید .

 

۱- domainr.com

این امکان را به شما می دهد که با وارد کردن نام دامنه از باز بودن یا نبودن آن اطلاع پیدا کنید و پسوند ها و نام های جدید که با نام دامنه شما مرتبط است را به شما پیشنهاد می دهد .

۲-  www.leandomainsearch.com/

در صورتی که نام دامنه انتخاب شده شما گرفته شده است می توانید با وارد کردن در این سایت پیشنهادات جدید برای انتخاب نام دامنه دریافت کنید . این سایت با اضافه کردن پسوند و پیشوند با نام دلخواه شما دامنه های جدید را به شما معرفی می کند .

۳-   www.bustaname.com/

BustAName به شما کمک می کند تا بهترین نام را با استفاده از ترکیب کلمات و کلمات هم معنی پیدا کنید . در این سایت شما کلمات مورد نظر خود را که می خواهید در نام دامنه شما به کار رود وارد میکنید و منتظر پیشنهادات سایت می شوید .

۴-www.impossibility.org/

یک سایت ساخت دامنه با استفاده از ترکیب کردن پسوند و پیشوند به کلمه مورد نظر شما است .

۵-www.nameboy.com/

سایت ساخت دامنه با استفاده از کلمه پیشنهادی شما .

۶-domaintyper.com/

یک سایت سریع برای انتخاب نام دامنه است که به شما نشان می دهد آیا دامنه شما قابل خرید است یا خیر .

۷-domize.com/

یک سایت حرفه ای برای انتخاب نام دامنه که در صورتی که نام دامنه شما گرفته شده باشد پیشنهاد های جدید و زیادی برای انتخاب نام دامنه جدید به شما می دهد .

۸-domize.com/

۹-/www.wordoid.com/

کلمات جدید ساخته شده که کمتر از ۱۰ حرف است را به شما معرفی می کند . این کلمات مناسب برای ساخت یک برند جدید و نام دامنه است .

۱۰-www.dotomator.com/

۱۱-www.domainsbot.com/

این سایت از سال ۲۰۰۴ در حال فعالیت است و ایده های شما را دریافت و به نام تبدیل می کند و دامنه های قابل خریداری را به شما نشان می دهد .

۱۲-www.nametumbler.com/

۱۳-www.panabee.com/

۱۴-www.panabee.com/

یک مسیر راحت برای جستجوی نام دامنه ، نام برنامه ، نام برند و شرکت می باشد . در صورتی که نام شما گرفته شده باشد Panabee نام های جدید ترکیبی به شما پیشنهاد می دهد .

 

ارایه پیشنهاد های جدید اسم دامنه بر اساس کلمات کلیدی که شما وارد می کنید .

Rate this post
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید

پاسخ دهید

تماس با شرکت