آموزش طراحی وب سایت در ارومیه

شرکت طراحی دیزاین مای سایت ، اولین شرکت طراحی وب سایت حرفه ای در ارومیه با بیش از ۷۰۰ نمونه کار موفق و بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار سئو و بهینه سازی در صفحات اول گوگل ، در نظر دارد که به صورت کاملاً رایگان ، آموزش طراحی سایت مجازی را از شهریور ماه ۱۳۹۶ به صورت کاملاً رایگان و مجازی شروع کند ، در این آموزش که تماماً به صورت فیلم خواهد بود ، فیلم های ویدئویی برای زبان های برنامه نویسی ، css , html . js , php , json , و در آینده بسیار نزدیک ، زبان های برنامه نویسی جاوا ، #C و همچنین ++C را به صورت کاملاً رایگان و به صورت فیلم ، در اختیار کاربران قرار دهد ، شاید در فضای مجازی ، آموزش های وب به وفور یافت شود ، ولی هیچوقت این آموزش ها به راحتی نمیتوان درک کرد مگر اینکه به وسیله یک تیم طراح سایت حرفه ای که با همه دستورات آشنایی دارند گفته شود ، این فیلم ها به صورت اختصاصی توسط تیم طراحی سایت دیزاین مای سایت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و در نظر داریم از میان فریمورک های پی اچ پی ، لاراول را در اولویت قرار داده و از این سیستم نیز در آموزش های خودمان استفاده کنیم.

فیلم های منتشر شده توسط همکاران شرکت ، به صورت انحصاری و با لوگوی شرکت انتشار داده خواهند شد و تمامی آموزش ها با کیفیت بالا قابلیت دانلود خواهند داشت ، کاربران میتوانند در صورت نیاز ، فیلم ها را با کیفیت HD دانلود نمایند. آموزش ها ، از سی اس اس و اچ تی ام ال شروع شده و پس از پایان این دوره که حدود ۲ ماه به طول خواهد انجامید ، آموزش کامل PHP را شروع خواهیم نمود. تمامی آموزش ها بر اساس آخرین متد برنامه نویسی بوده ، و آموزش اسلایدر سه بعدی شبیه وب سایت دیزاین مای سایت ، افکت های جدید و جذاب ، تماماً توضیح داده خواهد شد.

به وسیله این آموزش هایی که شرکت طراحی وب سایت دیزاین مای سایت ، بزرگترین شرکت طراحی وب سایت در آذربایجان غربی در اختیار شما قرار خواهد داد ، به راحتی خواهید توانست قوی ترین و زیبا ترین وب سایت ها را با گرافیک دلخواه طراحی و پیاده سازی نمایید ، کافیست به وب سایت ما سر زده و آخر هر هفته ، فیلم مورد نظر را یا آنلاین تماشا کرده و یا اقدام به تماشای آن نمایید ، همچنین آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت که از تخصص های شرکت ما با بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار می باشد ، به صورت کاملاً جامع و شفاف توضیح خواهیم داد، نحوه تگ گذاری ، استفاده از کلمات کلیدی ، لینک دهی و سیستم بک لینک گیری ، سئو در متن ، هاور های هوشمند سئو ، آپدیت های منظم گوگل . … به صورت فیلم قابل نمایش خواهد بود.

تمامی آموزش ها از اول مهر ماه ۱۳۹۶ به صورت مرتب بر روی وب سایت اعمال خواهد شد.

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

2 نظر

نظر خود را بیان کنید