طراحی وب سایت VIP

توسط آبان ۱۳, ۱۳۹۵اخبار
طراحی سایت VIP

طراحی وب سایت های حرفه ای VIP ( فروش فایل ، مقاله ،  متن ،pdf , docx , و هر نوع پسوند دیگر مانند zip , rar , exe )  توسط گروه طراحی وب سایت دیزاین مای سایت اجرا میشود ، طراحی  وب سایت های VIP بر دو پایه می باشند :

  • فروش به ازای هر فایل
  • فروش به صورت ماهانه ( دسترسی یک ، دو ، …. یک ساله ) برای دسترسی به محتوای VIP

شرکت دیزاین مای سایت با صد ها نمونه کار قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت کارخانجات ،  شرکت های هولدینگ ، در زمینه طراحی وب سایت های VIP نیز به صورت حرفه ای همکاری میکند. شرکت با طراحی بیش از ۱۲ وب سایت در زمینه فروش فایل و VIP قدرتمند ترین وب سایت را در اختیار شما قرار خواهد داد که به راحتی به فروش فایل و اکانت خود در فضای مجازی با امنیت بسیار بالا بپردازید.

تعریف حالات فروش  فایل :

۱- فروش به ازای هر فایل : که کاربری که وارد وب سایت میشود به ازای هر فایل باید هزینه ای را به حساب وب سایت به صورت آنلاین و با پرداخت الکترونیکی واریز کند ، سپس اقدام به دانلود همان فایل بکند ، ازین پس کاربری که نیاز به فایل دوم دارم باید مجدداً هزینه فایل جدید را واریز کرده و اقدام به خریداری آن فایل نماید.

۲-فروش فایل به صورت ماهانه ( فروش اکانت بر حسب زمان )   : در این حالت شما در وب سایت پلان هایی را تعریف میکنید که به صورت ۱ ماهه ، ۲ ماهه ، ۳ ماهه و ۶ و ۱۲ ماهه ( به صورت پیش فرض ) در وب سایت برای فروش قرار میدهیم ، سپس هر کاربری که اقدام به خرید این اکانت ( برای مثال یک ماهه ) نماید ، قادر است به صورت یک ماه به صورت نامحدود از محتوای VIP وب سایت استفاده کند ، البته در سیستم جدید میتوانیم محدودیت هایی را به خریدار اکانت در صورت نیاز تعبیه بکنیم.

سیستم های فوق طراحی شده ، به صورت مادام العمر پشتیبانی رایگان دارند و به همراه طراحی یک سال سرور پر بازدید هدیه داده میشود .

برای مشاهده تعدادی از نمونه کار های طراحی وب سایت دانلودی / فروش  فایل / میتوانید به قسمت نمونه کار های طراحی سایت  مراجه کنید

برای استعلام قیمت در ساعات اداری میتوانید با شمارهای شرکت تماس حاصل نمایید ، در غیر ساعات کاری میتوانید با پر کردن فرم تماس با ما ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

4 نظر

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.