طراحی وب سایت ترکی استانبولی

طراحی وب سایت به چندین زبان زنده دنیا توسط شرکت دیزاین مای سایت انجام میپذیرد ، پیشتر توسط شرکت به عنوان نمونه کار ها معرفی شده بود ، حال امروز پس از انتشار وب سایت وود که به زبان ترکی استانبولی طراحی و اجرا شده بود ، یکی دیگر از نمونه کار های قدرتمند این شرکت به زبان ترکیه ای انتشار داده شد.

آدرس وب سایت : مشاهده نمونه کار طراحی سایت ترکیه ای

این سایت اینترنتی ، توسط همکاران مجرب در زمینه ترجمه در شرکت ترجمه شده و پس از تاییدیه توسط کافرما  در وب سایت انتشار داده میشوند ، تمامی مطالب این وب سایت اختصاصاً توسط شرکت آماده شده است. کشور ترکیه به دلیل داشتن رابطه ای نزدیک با ایران و همچنین از نظر صادرات و واردات همیشه از حیث توسعه و معرفی فعالیت ها در بازار های ترکیه و بازار جهانی برای ما مهم بوده است ، لذا در اقدامی نوین و به صورت اختصاصی تصمیم به طراحی وب سایت به زبان ترکیه ای نموده ایم ، لذا تمام کاربرانی که میخواهند وب سایت چندین زبان داشته باشند و در میان آن ها ترکی استانبولی نیز از اهمیت خاصی برخوردار است ، این شرکت میتواند بهترین وب سایت را برای آنها طراحی نماید.

[nectar_flip_box image_url_1=”21788″ text_color=”dark” icon_color=”Accent-Color” text_color_2=”dark” h_text_align=”left” v_text_align=”top” flip_direction=”horizontal-to-left” front_content=”طراحی وب سایت ترکی استانبولی ، با کیفیت بسیار بالا و همچنین ریسپانسیو سازی حرفه ای در تمامی اشکال ( ۱۰ حالت ممکن ) تنها در دیزاین مای سایت “][/nectar_flip_box]
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

درباره دیزاین مای سایت

با بیش از 1200 نمونه کار طراحی وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

نظر خود را بیان کنید

درحال ارسال