رفتن به محتوای اصلی

طراحی وب سایت ترکی استانبولی

توسط آذر ۲۷, ۱۳۹۵اخبار شرکت دیزاین مای سایت, مقالات دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست

طراحی وب سایت به چندین زبان زنده دنیا توسط شرکت دیزاین مای سایت انجام میپذیرد ، پیشتر توسط شرکت به عنوان نمونه کار ها معرفی شده بود ، حال امروز پس از انتشار وب سایت وود که به زبان ترکی استانبولی طراحی و اجرا شده بود ، یکی دیگر از نمونه کار های قدرتمند این شرکت به زبان ترکیه ای انتشار داده شد.

آدرس وب سایت : مشاهده نمونه کار طراحی سایت ترکیه ای

این سایت اینترنتی ، توسط همکاران مجرب در زمینه ترجمه در شرکت ترجمه شده و پس از تاییدیه توسط کافرما  در وب سایت انتشار داده میشوند ، تمامی مطالب این وب سایت اختصاصاً توسط شرکت آماده شده است. کشور ترکیه به دلیل داشتن رابطه ای نزدیک با ایران و همچنین از نظر صادرات و واردات همیشه از حیث توسعه و معرفی فعالیت ها در بازار های ترکیه و بازار جهانی برای ما مهم بوده است ، لذا در اقدامی نوین و به صورت اختصاصی تصمیم به طراحی وب سایت به زبان ترکیه ای نموده ایم ، لذا تمام کاربرانی که میخواهند وب سایت چندین زبان داشته باشند و در میان آن ها ترکی استانبولی نیز از اهمیت خاصی برخوردار است ، این شرکت میتواند بهترین وب سایت را برای آنها طراحی نماید.

طراحی وب سایت ترکی استانبولی ، با کیفیت بسیار بالا و همچنین ریسپانسیو سازی حرفه ای در تمامی اشکال ( 10 حالت ممکن ) تنها در دیزاین مای سایت
Rate this post
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

پاسخ دهید

تماس با شرکت