رفتن به محتوای اصلی

دلایل نیاز به طراحی وب سایت

توسط آبان 9, 1400آبان 9ام, 1400مقالات دیزاین مای سایت
دلایل نیاز به طراحی وب سایت

چرا شما نیاز به طراحی وب سایت دارید؟

در این مقاله قصد داریم ضرور طراحی وب سایت را برای شما به طور خلاصه بیان نماییم. شرکت دیزاین مای سایت با بیست‌سال سابقه‌درخشان در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن اندروید در خدمت شما می‌باشد. اول از همه ما باید مزایای داشتن یک وب سایت را به دقت بسنجیم. درباره هزینه های آن آگاهی پیدا کنیم و هدف نهایی خود را از ساختن وب سایت ببینیم. با بررسی تمام این موارد، تصمیم‌گیری در مورد ساختن وب سایت راحت‌تر خواهد شد و ما مسیر خود را بهتر می‌شناسیم.

برقراری ارتباط آسان با شما

سایت این‌امکان را می‌دهد تا از طریق تلفن، پست الکترونیکی، لینکدین یا اینستاگرام و یا سایر کانال‌ها با‌شما ارتباط برقرار‌شود. باآوردن کلمات‌کلیدی‌برتر همچون نام حرفه خود در سایت تان، شانس خود‌را برای قرار‌گرفتن در رتبه‌های بالای موتور جستجو بالا می‌برید.

دلایل نیاز به طراحی وب سایت

گسترش آسان روش های تبلیغات

با طراحی وب سایت حرفه ای، شما به روش‌های تبلیغاتی بیشتری و بهتری دسترسی خواهید داشت. مهم ترین آنها تبلیغات در گوگل است. تبلیغ در گوگل را می‌توان هدفمندترین نوع تبلیغ دانست. چرا که تبلیغ شما فقط زمانی نمایش داده می‌شود که کاربران دقیقاً کلمات مرتبط با شما را جستجو کرده‌اند.

به صورت شبانه‌روزی، پیام‌های مخاطبان خود را دریافت کنید

داشتن یک سایت به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت شبانه‌روزی، پیام‌های مخاطبان خود را دریافت کنید و حتی پاسخ خود را نیز به صورت آنلاین برای آنها ارسال کنید. این یک فرصت عالی برای کاهش هزینه‌های پشتیبانی است.

ادامه مطلب
تخفیف ویژه طراحی سایت در سال 1396

شخصیت شما از طریق طراحی وب سایت حرفه ای بیشتر به چشم می آید

شرکت ها صدها رزومه را برای تنها یک پست کاری دریافت می کنند. داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا خود را از سایر متقاضیان کار جدا کنید. نهایتا خود را به عنوان یک گزینه مطلوب به کسب و کار ها نشان دهید. طبق مطالعاتی که بر روی تعداد ۳۰۰ مختصص حرفه ای منابع انسانی صورت گرفته است، یک سوم از این تعداد با داشتن وب سایت شخصی، یک مزیت رقابتی شغلی برای دریافت شغل جدید شان ایجاد کرده اند.

دیزاین مای سایت

شرکت Designmysite ، کلیه امور مربوط‌به جلسات اولیه تا طراحی و پیاده‌سازی سایت و پشتیبانی توسط نیروهایی متخصص را انجام می‌دهد. در نهایت ایده‌های ذهنی شما را روی شبکه های مجازی ، اینترنت یا وب سایت ، پیاده سازی می کند. با افتخار اعلام‌میکنیم مناسب‌ترین شرکت طراحی وب سایت در غرب کشور به لحاظ مالی و هزینه های جانبی مشتریان هستیم.

ما با ارائه شرکت دوم ارومیا سرور ، ارزان ترین شرکت ثبت دامنه ، هاستینگ در غرب کشور می باشیم. با ثبت این شرکت تمامی دامنه ، سرور و SSL به اسم خود مشتری ثبت می شود. یعنی مالکیت ۱۰۰ در صد آنها خود شما خواهید بود. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست، باشد که با کمک خداوند گامی بزرگ در پیشرفت مشتریان دیزاین مای سایت و کشورمان داشته باشیم.

۵/۵ - (۱۲۰۵ امتیاز)
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید

پاسخ دهید