رفتن به محتوای اصلی

آموزش حرفه ای طراحی وب سایت و سئو

توسط دی ۱۷, ۱۳۹۵اخبار شرکت دیزاین مای سایت1 دقیقه برای خواندن کافیست
کانال تلگرام طراحی وب سایت

شرکت دیزاین مای سایت / صبا ارتباط ، تمامی آموزش های حرفه ای وب سایت اعم از طراحی و برنامه نویسی حرفه ای + سئو که افراد برای پیاده سازی و آموزش آن هزینه های گزاف میگیرند را در تلگرام این شرکت به صورت رایگان منتشر میکند.

آموزش های در نظر گرفته و انتشار در تلگرام :

  • آموزش طراحی وب سایت
  • آموزش سئو و بهینه سازی حرفه ای وب سایت
  • ساخت بات های تلگرام
  • بهینه سازی تصاویر و انتشار در وب سایت
  • ارائه مرتب آپدیت های گوگل

تمامی مطالب آماده شده در وب سایت به صورت اختصاصی توسط دیزاین مای سایت آماده میشوند و آموزش طراحی وب سایت از پایه HTML , CSS در اواخر دی ماه به صورت مرتب بر روی این کانال انتشار داده خواهد شد.

تمامی آموزش های ویدئویی به صورت عامیانه خواهد بود که کمک بسیار زیادی به تسریع یاد گیری شما خواهند داشت ، در نظر داشته باشید که با عضویت در کانال تلگرام شما نیز میتوانید به یک طراح حرفه ای وب سایت مبدل گردید.

نرم افزار های استفاده شده برای آموزش ، آموزش ها و همچنین فایل های تمرینی به صورت رایگان برای دانلود قرار داده خواهد شد و کاربران عزیز میتوانند به صورت رایگان هم از کانال تلگرام و هم از وب سرور های قدرتمند دیزاین مای سایت دانلود نمایند.

آدرس عضویت در کانال تلگرام دیزاین مای سایت :

عضویت در کانال تلگرام دیزاین مای سایت

Rate this post
دیزاین مای سایت

با بیش از 1500 نمونه کار طراحی موفق در زمینه وب سایت در کنار شما هستیم تا یک گام مقتدرانه به سوی پیشرفت کسب و کار شما برداریم. صفحات اول گوگل ، طراحی وب سایت های کارخانجات معتبر توسط این شرکت اتفاقی نیست ! شما هم میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. حتماً به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید. /تیزر / سرور و دامنه / سئو / طراحی لوگو :)

۷ نظر

پاسخ دهید

تماس با شرکت