درباره ما


شرکت دیزاین مای سایت ( با نام تجاری صبا ارتباط نوین ) از اسفند ۱۳۸۷ کار خود را به صورت حرفه ای در عرصه اینترنت آغاز کرد ، از همان ابتدا اقدام به انجام پروژه های قدرتمند، شرکت های بسیار بزرگ ، کارخانه های بزرگ نمود .

امروزه شرکت دیزاین مای سایت با ارائه پیشرفته ترین و هوشمند ترین وب سایت ها به قدرت طراحی وب سایت در غرب کشور مبدل گشته است ، طراحی های حرفه ای ، نمونه کار های قدرتمند دال بر موفقیت این شرکت بوده است.

شرکت دارای نمونه کارهای قدرتمند ، پشتیبانی بسیار عالی ، قیمت های مناسب بوده،و از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت بوده و تا بحال بیش از ۱۵۰ پروژه قدرتمند و موفق داشته است.

استفاده از تكنیكهای روز در طراحی و بهینه سازی سایت ( SEO ) ، داشتن سرور اختصاصیو قدرتمند، متخصصين طراحي وب سايت ، دارای شركت ثبت شده ، پشتیبانی مناسب به مشتریان خود از مزایای شرکت دیزاین مای سایت می باشد.

گروه طراحی و پشتیبانیDesignmysite ، کلیه امور مربوط به راه اندازی یک سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی و پیاده سازی روی سرور، نصب و پشتیبانی توسط نیروهایی متخصص را انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی شبکه های مجازی ، اینترنت یا وب سایت ، پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست، باشد که با کمک خداوند گامی بزرگ در پیشرفت کشورمان داشته باشیم.

مهارت های گروه ما

HTML

90%

.Net

84%

CSS

90%

وردپرس

100%

پیاده سازی ایده شما

100%

سئو

100%

طراحی لوگو

78%

نرم افزار Illustrator

78%

قیمت مناسب

100%

طراحی سایت ارومیه